Punktacja w  Konkursach Miesiąca na AUTORA ROKU.
Punktacja uzupełniana jest po kolejnych konkursach.

Wyniki – 2017

 Miejsce  Autor  Liczba punktów
 I  Łukasz Kozłowski  64
 II  Henryk Piotr Garbat  42
 III  Joanna Schendziolek  34
 IV  Jan Tomczyk  24
 IV  Jerzy Zając  24
 V  Jan Siemiński  16
 V  Lechosław Pustowaruk  16
 VI  Wojciech Domagała  14
 VII  Krzysztof Sebastian  12
 VIII  Jacek Szczerbaniewicz  10
 VIII  Sandra Kwiatkowska  10
 VIII  Krzysztof Tollas  10
 VIII  Andrzej Kołodziejczyk  10
 –  Krystian Buła  6
 –  Mirosław Rzepka  6
 –  Kinga Tarczyńska  2
 –  Radosław Pelisiak  2
 –  Waldemar Jaworski  2
 –  Jerzy Wiklendt  2
 –  Jolanta Staszczyk  2
 –  Ignacy Pilch  2
 –  Michał Zalewski  2
 –  Magdalena Smolnicka  2
 –  Marek Jóźków  2
 –  Natalia Elster  2
 –  Andrzej Woźniak  2
 –  Andrzej Błoński  2
 Janina Herbisz-Czuba  2


Wyniki cząstkowe

Wyniki – styczeń 2017 – Ciało / akt…

 Miejsce  Autor  Liczba punktów
 I  Łukasz Kozłowski  10
 II  Jacek Szczerbaniewicz  8
 III  Lechosław Pustowaruk  6
 Wyróżnienie  Jacek Szczerbaniewicz  2
 Wyróżnienie  Henryk Piotr Garbat  2
 Wyróżnienie  Henryk Piotr Garbat  2

Wyniki – luty 2017 – Miasto…

 Miejsce  Autor  Liczba punktów
 I  Henryk Piotr Garbat  10
 II  Jan Tomczyk  8
 III  Henryk Piotr Garbat  6
 Wyróżnienie  Krzysztof Tollas  2
 Wyróżnienie  Jerzy Wiklendt  2
 Wyróżnienie  Henryk Piotr Garbat  2

Wyniki – marzec 2017 – Sport, ruch, zabawa…

 Miejsce  Autor  Liczba punktów
 I  Sandra Kwiatkowska  10
 II  Łukasz Kozłowski  8
 III  Mirosław Rzepka  6
 Wyróżnienie  Radosław Pelisiak  2
 Wyróżnienie  Waldemar Jaworski  2
 Wyróżnienie  Henryk Piotr Garbat  2

Wyniki – kwiecień 2017 – Wiosna

 Miejsce  Autor  Liczba punktów
 I  Krzysztof Sebastian  10
 II  Jan Tomczyk  8
 III  Krzysztof Tollas  6
 Wyróżnienie  Wojciech Domagała  2
 Wyróżnienie  Krzysztof Sebastian  2
 Wyróżnienie  Krzysztof Tollas  2

Wyniki – maj 2017 – Architektura i detal

 Miejsce  Autor  Liczba punktów
 I  Andrzej Kołodziejczyk  10
 II  Jan Tomczyk  8
 III  Krystian Buła  6
 Wyróżnienie  Ignacy Pilch  2
 Wyróżnienie  Jolanta Staszczyk  2
 Wyróżnienie  Henryk Piotr Garbat  2

Wyniki – czerwiec 2017 – Krajobraz

 Miejsce  Autor  Liczba punktów
 I  Jerzy Zając  10
 II  Henryk Piotr Garbat  8
 III  Łukasz Kozłowski  6
 Wyróżnienie  Michał Zalewski  2
 Wyróżnienie  Jerzy Zając  2
 Wyróżnienie  Lechosław Pustowaruk  2

Wyniki – lipiec 2017 – Bez koloru…

 Miejsce  Autor  Liczba punktów
 I  Łukasz Kozłowski  10
 II  Jan Siemiński  8
 III  Jan Siemiński  6
 Wyróżnienie  Jan Siemiński  2
 Wyróżnienie  Jerzy Zając  2
 Wyróżnienie  Mirosław Rzepka  2

Wyniki – sierpień 2017 – Przetworzenia / eksperyment

 Miejsce  Autor  Liczba punktów
 I  Joanna Schendziolek  10
 II  Lechosław Pustowaruk  8
 III  Joanna Schendziolek  6
 Wyróżnienie  Joanna Schendziolek  2
 Wyróżnienie  Joanna Schendziolek  2
 Wyróżnienie  Łukasz Kozłowski  2

Wyniki – wrzesień 2017 – Tylko czerń i biel…

 Miejsce  Autor  Liczba punktów
 I  Jerzy Zając  10
 II  Henryk Piotr Garbat  8
 III  Joanna Schendziolek  6
 Wyróżnienie  Marek Jóźków  2
 Wyróżnienie  Joanna Schendziolek  2
 Wyróżnienie  Magdalena Smolnicka  2

Wyniki – październik 2017 – Ludzie

 Miejsce  Autor  Liczba punktów
 I  Wojciech Domagała  10
 II  Łukasz Kozłowski  8
 III  Andrzej Woźniak  6
 Wyróżnienie  Natalia Elster  2
 Wyróżnienie  Andrzej Błoński  2
 Wyróżnienie  Wojciech Domagała
Kinga Tarczyńska
 2

Wyniki – listopad 2017 – Portret

 Miejsce  Autor  Liczba punktów
 I  Łukasz Kozłowski  10
 II  Łukasz Kozłowski  8
 III  Joanna Schendziolek  6
 Wyróżnienie  Mirosław Rzepka  2
 Wyróżnienie  Łukasz Kozłowski  2
 Wyróżnienie  Janina Herbisz-Czuba  2

Wyniki – grudzień 2017 – Woda…i nie tylko

 Miejsce  Autor  Liczba punktów
 I  10
 II  8
 III  6
 Wyróżnienie  2
 Wyróżnienie  2
 Wyróżnienie  2