Tutaj, prawdopodobnie największa i najszybciej aktualizowana lista dostępnych konkursów fotograficznych – LINK


 

Dzień dobry,

Jako prezes Wojnickiego Towarzystwa Fotograficznego Fotum mam przyjemność zaprosić Państwa do udziału w organizowanym przez nas „I Wojnickim Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym 2015″.

Dla naszego konkursu pozyskaliśmy patronaty FIAP, PSA, IAAP oraz naszego rodzimego Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej, których medale oraz wstążki utworzyły zestaw 41 prestiżowych nagród. Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić nasz konkurs w puli nagród znalazła się także nagroda pieniężna w wysokości 300 Euro.
Konkurs posiada dwie kategorie „Portret” i „Otwarta”, na każdą z tych kategorii można wysłać maksymalnie cztery kolorowe lub czarno-białe fotografie. Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się na stronie konkursowej www.salon.fotum.org, dodać zdjęcia w formie elektronicznej oraz uiścić wpisowe, które dla kolegów fotografów z Polski wynosi jedynie 20 zł. Każdy uczestnik konkursu, który spełni powyższe warunki otrzyma drukowany katalog.

W załączeniu przesyłam regulamin konkursu, w razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod adresem salon@fotum.org. Dodatkowe informacje na www.facebook.com/fotum.org Jeśli będą Państwo zainteresowani udziałem w naszym konkursie, proszę pamiętać, że 1 listopada 2015 r. kończy się termin przyjmowania zdjęć.

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do współzawodnictwa z fotografami z całego świata.

REGULAMIN

Prezes Zarządu WTF Fotum
Maciej Babiarz
tel. 506 927 864