UWAGA! Spotkanie w dniu 5 maja 2016 r. godz. 17.00

Wpis 170 z 435
UWAGA! Spotkanie w dniu 5 maja 2016 r. godz. 17.00

UWAGA!

Zgodnie z zapowiedzią, w dniu jutrzejszym tj. 5 maja 2016 r. spotkanie o godzinie 17.00 i „warsztaty” fotografii studyjnej, a dokładnie robimy sobie tzw. „główki” do legitymacji Towarzystwa ( myślę że w końcu się uda ). Proszę zabrać aparaty, i tak: do Canona i Nikona mamy zdalne ( radiowe ) wyzwalanie studyjnych lamp błyskowych, inne modele – proszę zabrać swoją lampę błyskową, będziemy wyzwalali na zasadzie master-slave lub po kablu ( jak nie zapomnę i przywiozę 🙂 ) jeśli ktoś ma taką możliwość.
Szacunkowy koszt legitymacji ( wersja jak karta bankomatowa / dowód osobisty, czyli legitymacja plastikowa ) z hologramem, zakładając że będziemy mieli 20 lub więcej legitymacji, to 10 ( dziesięć ) złotych. Warunek – zdjęcie i dane – imię / imiona, nazwisko i PESEL. Wzór do zobaczenia jutro, na spotkaniu. Docelowo – dodatkowo – legitymacje prasowe ( ważne z legitymacją Towarzystwa i opłaconymi składkami ).
Jeśli starczy czasu, porobimy może jakieś próby studyjne, ale przywożę tylko 2 lampy studyjne i blendę, minimalizm…jeśli nie to na innym spotkaniu, może zaprosimy modelkę, uzgodnimy jutro.
Galeria Konkursu Miesiąca, której tematyką był PORTRET dostępna będzie w piątek, mam nadzieję że zdążę…
Zapraszam serdecznie.